Türkiye Cumhuriyeti

Oslo Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

İzlanda’da İkamet Eden Vatandaşlarimiza Yönelik Duyuru , 09.10.2013

İzlanda’da ikamet eden vatandaşlarımızın, Türk İzlanda Kültür Derneği’nin katkılarıyla düzenlenmekte olan Kurban Bayramı kutlama etkinliğine, İzlanda'ya akredite olan Büyükelçiliğimiz de iştirak edecektir.

Yer ve tarih bilgileri aşağıda maruz etkinliğe tüm vatandaşlarımız, aile üyeleriyle birlikte davetlidir.

Etkinlik vesilesiyle, vatandaşlarımıza daha etkin hizmet adına Büyükelçiliğimizce alınabilecek tedbirlere dair olası görüş ve öneriler de alınacaktır.

Keza, etkinlik çerçevesinde bir araya gelinecek vatandaşlarımızın Büyükelçiliğimiz Konsolosluk Şubesi'ne önceden iletmiş oldukları veya yakın zamanda başvurmayı öngördükleri, ancak ıslak imzaları gereken işlemlere ilişkin imzalı asıl evrak bu vesileyle Büyükelçiliğimiz temsilcisi tarafından alınacaktır (Bu yönde başvuruda bulunacak vatandaşlarımızın etkinliğe beraberlerinde geçerli T.C. Nüfus Cüzdanları ve Pasaportları’nın yanısıra, sözkonusu kimlik belgelerinin fotokopileri ile temas bilgileri içeren birer pusula getirmeleri gerekmektedir.)

Yer: Skarfurin Toplantı Salonu, Skarfagörðum 8, 104 Reykjavík (Viðey adasına giden feribotların kalktığı yerin yanı)

Tarih ve Saat: 15 Ekim 2013, 20.00

(Etkinliğe ilişkin ek bilgi https://www.facebook.com/trismf?ref=hl / www.timf.is / timf@timf.is adreslerinden temin edilebilecektir)

Saygıyla duyurulur.